Baseny skimmerowe
  • Basen ogrodowy owalny Basen ogrodowy o owalnym kształcie – to najbardziej dyskretne rozwiązanie dla twojego ogrodu z możliwością maksymalnego wykorzystania do pływania powierzchni basenu.

  • Basen ogrodowy prostokątny Prostokąt jest najpopularniejszym kształtem basenów ze względu na łatwość jego obsługi i instalacji oraz dobrą cyrkulację wody. Interesującą cechą jest możliwość umieszczenia schodów w jednym z rogów basenu.

  • Basen ogrodowy prostokątny (z ostrymi kątami) Nowoczesna konstrukcja i kształt basenu – to prostokąt z ostrymi kątami. Dzięki jego dyskretnemu designu jest idealnym dodatkiem do Twojego ogrodu. Co więcej, można łatwo połączyć go z obudową basenu: obrzeżem, podłogą lub płytkami wokół basenu.

  • Basen ogrodowy okrągły Podstawowy kształt basenu, który oferuje maksymalną przestrzeń do pływania i zajmuje minimalną powierzchnię.

  • Basen ogrodowy w kształcie fantazyjnym Szukasz basenu z oryginalnym kształtem do swojego ogrodu albo nie mieści się zwyczajny kształt w twoim ogrodzie? Możemy spełnić wszystkie twoje wymagania i oferować rozwiązania dostosowane specjalnie dla ciebie.

Baseny ogrodowe skimmerowe

Baseny skimmerowe ALBIXON posiadają liczne unikalne zalety, których nie znajdziecie gdzie indziej. Ich kluczową właściwością jest produkcja dostosowana do wymagań i potrzeb klienta, pojednana z trwałością, odpornością i właściwościami mechanicznymi użytkowanych materiałów. Wystarczy tylko wybrać kolor, kształt i rozmiar Twojego basenu, my zajmiemy się resztą.