Jacuzzi dmuchane 4 osobowe Pure SPA DeLuxe z systemem wody słonej i podgrzewaniem

Model PureSpa DeLuxe HWS 8000
Pojemność 4 osoby
Kształt kwadrat
Kolor Onyks czarny

Luksusowe wyposażenie tego modelu w 4 dyszę do masażu, 120 dysz powietrznych, system uzdatniania wody, system słonej wody, podgrzewanie – sprawdzą, że jacuzzi dmuchane Pure SPA DeLuxe HWS 8000 stanie Twoim ulubionym miejscem na spędzanie wolnego czasu i miłego odprężenia jak ciałem tak i pomysłem.

Więcej szczegółów

1 163€

-25%

1 550€

Opisanie

Jacuzzi dmuchane łatwe w zainstalowaniu - wystarczy nadmuchać (bez wysiłku przez pompę powietrza, która ostatecznie działa, jako pompa do masażu) i napełnić wodą. Uprawi się z tym jedna osoba mniej niż za godzinę.

Mobilność jacuzzi jest kolejnym autem - latem może stać w ogrodzie, zimą w ogrodzie zimowym lub innym odpowiednim pomieszczeniu. Lekka w przenoszeniu i przechowywaniu.

Podgrzewanie wody do 40 ° C, wyposażenie w osłonę izolacyjną - minimalizuje straty ciepła, a woda jest zawsze czysta i podgrzana.

System filtracji - częścią wanny jest wysoko efektywna filtracja nabojowa o natężeniu przepływu 1741 l / h oraz system regulacji twardości wody. Wkład filtru lekko oczyści lub zamienić na nowy, ważnym jest regularność tej czynności.

System zmiękczania wody sprawia, że woda jest bardziej miękka i nie przeciwdziała powstawaniu osadów w rurkach do hydromasażu. Miękka woda doskonale pielęgnuję skórę: ujędrnia i wygładza ją.

System słonej wody - jacuzzi jest wyposażone w system do tworzenia naturalnego chloru za pomocą elektrolizy. Wystarczy wlać sól do wanny wirowej, a dzięki systemowi elektrolizy soli zapewniona jest czystość wody w jacuzzi bez dodatku stężonego chloru i innych chemikaliów.

Rozmiar jacuzzi dmuchanego PureSpa DeLuxe HWS 8000 jest idealnym do komfortu i wypoczynku w domu, jak również do imprez w ogrodzie w gronie rodziny lub przyjaciół.

Proste sterowanie - jacuzzi jest wyposażone w panel, który jest łatwy w obsłudze bezpośrednio z wanny Wytrzymała konstrukcja - dzięki technologii Fiber-tech wanna spa jest bardzo mocna i stabilna. Małe wymagania dotyczące przechowywania - pakiet jacuzzi to pudełko o wymiarach 49 x 71 x 71 cm. Bezpieczeństwo - Blokada bezpieczeństwa chroni dzieci przed urażeniami. Bardzo cicha i przyjazna dla środowiska praca przy niskich kosztach eksploatacji.

Każda paczka zawiera wszystkie niezbędne akcesoria:

 • Przykrycie z wysoką izolacją
 • Mata izolacyjna pod wanną z hydromasażem
 • Pływak dla chemii
 • Poprawka korekcyjna na wypadek uszkodzeń

Model PureSpa DeLuxe HWS 8000 to wyjątkowa możliwość dla każdego zapełnić sobie luksusowe odprężenie we własnym domu!

 • Zawartość paczki
 • Jacuzzi dmuchane
 • Przykrycie z wysoką izolacją
 • Mata izolacyjna pod wannę z hydromasażem
 • Torba do łatwego pakowania i przechowywania
 • Poprawka korygująca na wypadek uszkodzeń
 • 2x zagłówek
 • 2x wkład filtra

Informacja techniczna

Model PureSpa DeLuxe HWS 8000
Pojemność 4 osoby
Kształt kwadrat
Kolor KOnyks czarny
Liczba dysz 4 szt. masaż + 120 szt. powietrzne
Średnica wewnętrzna 1,5 m
Średnica zewnętrzna 2,01 m
Wysokość 0,71 m
Objętość 795 l
Podgrzewanie wody 1,5 - 2,5 ° C / godzinę
Temperatura maksymalna 40 ° C
Pompa do masażu 0,8 kW
Zużycie energii przez wodę 2,2 kW
Masaż pompa wodna 0,65 kW
System uzdatniania wody TAK, 10 W
Uzdatnianie wody poprzez elektrolizę (słona woda) TAK, 20 Wh
Wymiary opakowania 117 x 48 x 71 cm
Waga opakowania 70,8 kg